Reference

Velmi pozitivní zkušenost a mohu doporučit! 11/10, profesionální, lidský, ohleduplný a milý přístup, moc příjemná atmosféra, jednoduché vysvětlení a zároveň zájem poskytnout rady v budoucnu. Byli jsme na základní úvaz a nějaké uvedení do nošení a určitě se vrátíme i pro další úvazy a později i nosítko, přestože to máme 60km. Moc a moc děkuji za veškerou péči a čas nám věnovaný ❤️.

Aneta V.

Kurz vázání šátku s Anetou mohu opravdu vřele doporučit - jak těm, co s nošením začínají tak těm jako já, kteří už trochu nosí ale potřebují vypilovat drobnosti a naučit se nové úvazy. Sama jsem se vázání učila z youtube, různých fcb skupin a učila mě to i laktační poradkyně...ale po absolvování kurzu lituju, že jsem do něj nešla už dřív. Anetiny návody na vázání jsou výborně srozumitelné, pochopitelné a během videa je čas vše odzkoušet. Ocenila jsem, že u každého úvazu ukazala jak v něm nakojit a další vychytávky - úpravu na velikost miminka. Navíc jsou velmi autentická: ve většině návodech na internetu ženy navazují klidné miminko - v realitě tam ale často dáváme miminko, co se různě vrtí. To Anet ve videích ukazuje, autentické chvíle vàzání do šátku se svou krásnou dcerkou. Během týdne je v kurzu čas vše ozkoušet a poté následuje společný call, kde je možné probrat nejasnosti, ukázat si jak se komu daří vázat. Anet dává opravdu hodně prostoru pro individuální potřeby. V našem běhu kurzu z hovorů vznikla taková malá podpůrná skupinka a byl prostor i k povídání o jiných tématech, coz jsem na mateřské moc ocenila. Součástí je i facebookova skupinka, kde se dà komunikovat i mimo cally. Já tam nahrála i fotky úvazu a Aneta mi poradila a podporila mě. Celkově kurz hodnotím velmi pozitivně a těším se případně na nějaký další.

Dominika

Z kurzu jsem byla nadšená ta ochota s jakou to děláš je úplně úžasná 😊 kdyby teď kdokoli v mojem okolí chtěl začít nosit a sháněl by kurz vázání šátku s velikou radostí a bez váhání bych tě doporučila 😊. Úžasný přístup a komunikace byla naprosto skvělá. Super videa konečné jsem pochopila jak si malou podsadit aby byla správně to bylo to s čím jsem vždy nejvíc bojovala a teď díky tobě už vím jak na to 😊. U nás nejvíce vede úvaz na boku malá konečně spokojeně kouká a tolik neposkakuje jak v kříži s kapsou. Hlavní plus je to že se na tebe můžu kdykoli obrátit. Takže moc doporučuji a jsem šťastná že jsem se pod tvým vedením konečně dokopala i k něčemu víc jak je kříž s kapsou 😊🌻. Moc děkuji že jsem mohla být součástí kurzu.😊❤️

Lucie P.

Jsem moc vděčná, že jsem na kurz narazila a mohla jej absolvovat. Velice oceňuji styl, kterým jsou videa do kurzu točena. A to sice to, ze je prvně vše krásně a pomale vysvětleno na panence a pote ukázáno i na akčním dítěti. Cally jsou velká výhoda, kde může člověk úvaz celý projít znovu a zeptat se na cokoliv. Nebýt tohoto kurzu, nikdy bych se do vázaní jiných úvazů, než je kříž s kapsou, tolik nehrnula. Jako třešničku na dortu vnímám fakt, že je Aneta úplně normální a sympatická ženská, která vždy ochotně poradí a nejen jak navázat šátek. 😊 Moc děkuji a kurz doporučuji všem, co se chtějí třeba jen ujistit, jestli vážou správně nebo se naučit vychytávky či úplně nové úvazy.

Gabriela

Měla jsem možnost absolovovat 4 týdenní Kurz vázání šátku. Forma, kterou to Anet pojala byla pro mě nejvíc ideální a pak taky páteční cally ohledně otázek co a jak nám nešlo bylo moc fajn a přijemné zpestření mateřského stereotypu. Videa měla určitou kvalitu jak informační tak kvalita zvuku a obrazu. Vše velmi srozumitelné a jasné. Nejvíc oceňuji ukázku nejdřív na panence a po té s dcerou Anet, človek pak vidí že ikdyž se dítě hýbe, chce jídlo nebo se kojit tak to vše jde, jen je třeba se naučit jak s tím v šátku pracovat. Jsem ráda, že jsem měla možnost tento kurz absolvovat a těším se na jeho praktikovaní v životě.

Kristýna H.

Vytvořte si webové stránky zdarma!